Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Capella Otomotiv Türk otomotiv sektöründeki gelişmelere paralel olarak ülkemizin her geçen gün artan ihtiyaçlarına cevap vermek üzere, edindiği tecrübelerle gelişmesini sürdürmektedir.

Capella Otomotiv bir marka haline gelmiştir ve Kredili satışla müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Türkiye’nin her yerine adresinize kapıya araç teslimatı ve Kredili araç satışı yapan Capella Otomotiv farkını ortaya koymuştur ve mutlu müşteri, güvenilir satışçı adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur.

Firmamızın adı gökyüzünde ki en parlak yıldızlardan biri olan ‘’ CAPELLA ‘’ siz değerli müşterilerimize en kaliteli , şeffaf ve dürüst bir hizmetin simgesi olarak verilmiştir.Showroomumuz da ki araçlarımız sizlere satışa sunduğumuz yıldızlarımızdır.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Küçük bir otomobil galerisinin, konusunda profesyonel işleyen bir tesise dönüşmesi, ilkemize sahip çıktığımızın göstergesidir. Sıfır kilometre prestijli araç satışı, ikinci el binek ve ticari araç satışında İstanbul Sancaktepe Bölgesinde liderliğimizi siz müşterilerimizle koruyacağımızı ve daha da ilerilere gideceğimizi hedef olarak belirlemiş bulunmaktayız..

Yenilikçi, akılcı, dürüst, güvenilir ve müşteri odaklı düşünce yapımız ile ülkemizdeki lider otomotiv şirketlerinden biri olmak, bu yolda teknolojinin getirdiği ve getireceği tüm kolaylıkları müşterilerimize fayda sağlayacak şekilde kullanmaktır.

2.el araç piyasasındaki güvensiz ticaret algısını değiştirmek, iş süreçlerimizi şeffaflaştırarak onlara güven içinde araç ticareti yapmalarını sağlamak, bu bağlamda günümüzde ekspertiz garantili, geri alma garantili ve orijinal kilometre garantisi ile satış imkanı sunarak, müşterilerin mağdur olmalarını engellemek, güveni ve devamlılığı esas alan misyonumuzu sürekli geliştirmek, işimizi ve müşterilerimizin araç alım satımındaki konforunu arttırmak, müşteri odaklı satışlar gerçekleştirmektir.ÖNCELİĞİMİZ MEMNUNİYETİNİZDİR.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize bir şey sorun!
👋 Size yardımcı olmamızı ister misiniz?